Shopping Cart

  • No products in the cart.
a

Założycielka marki

Ada Filipiak

Kilka słów o nas – PEERLESS jest polską marką strojów kąpielowych. Została stworzona z myślą, aby kobiety mogły poczuć się wyjątkowo, a pewność siebie była dla nich czymś więcej, niż tylko chwytliwym trendem w social mediach.

Inspirują nas sport, odwaga i kobiece kształty, których odzwierciedlenie znajdziecie w naszych projektach. Wykroje są zgodne z naszymi ideami, dzięki czemu bikini jest niepowtarzalne. Zależy nam na tym, aby wydobywać kobiecość i indywidualne piękno każdej z Was.

Projektowaniem zajmuje się Ada Filipiak – założycielka marki. Pomysł na PEERLESS zrodził się w momencie, w którym trzeba było zacząć planować wakacje. Każda z nas chociaż raz stała przed wyzwaniem znalezienia czegoś dla siebie, pośród ogromnej ilości produktów na rynku. Najczęściej takie poszukiwania kończą niepowodzeniem, zostawiając po sobie jedynie niesmak. Dokładnie taki scenariusz spotkał naszą założycielkę, dlatego kierując się słowami “jak ci się nie podoba to zrób to lepiej”, postanowiła wziąć sprawy we własne ręce i zaprojektowała sobie sama swój wymarzony kostium. Łatwość, z jaką jej to przyszło oraz spektakularne efekty sprawiły, że zaczęła wymyślać więcej wzorów, bawiła się formami, kolorami, a w jej projektach zakochało się wiele dziewczyn w całej Polsce. W taki oto sposób powstało PEERLESS. Odważna marka, która nie boi się krzyczeć co myśli, skąpana w pewności siebie, prezentująca silną niezależność. PEERLESS jest kobietą, cytując klasyka.

PEERLESS FEARLESS WELLNESS

INSTAGRAM   @peerless.beachwear

You don't have permission to register